Previous slide
Next slide

מחיר למשתכן

היזם

אלי יוחנן מהנדסים בע"מ

חברת אלי יוחנן מהנדסים נוסדה בשנת 1973 על ידי המהנדס אלי יוחנן, החברה חרטה על דגלה יחס אישי ואדיב ומענה מקצועי ומסביר פנים לכלל לקוחותיה. בעשרות שנות פעילותה מצבה החברה את מעמדה כמובילה בתחום הייזום והבנייה למגורים. החברה חתומה על ייזום ובנייה של אלפי יחידות דיור, מוסדות ציבור ומבני תעסוקה ומסחר ברחבי הארץ. הסטנדרטים הגבוהים של חברת אלי יוחנן לצד הניסיון הרב שצברה בעשרות שנות פעילותה, מבטיחים כי כל פרויקט של החברה הינו בעל איכות תכנון ובניה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

בית שמש

שכונת ״נווה שמיר״

שכונת "נווה שמיר" ממוקמת בחלקה הדרום מזרחי של בית שמש, משקיפה על עמק האלה ונושקת לגן הלאומי בית נטיף ועתידה לכלול כ-2,500 יחידות דיור.

מוסדות ציבור, גני שעשועים, פארקים רחבי ידיים, קריית חינוך חדישה ועוד. כולם תכננו בקפידה בכדי לספק לכם ולמשפחתכם את חווית המגורים המשפחתית הנעימה ביותר.

נתיבי ההגעה המרכזיים אל השכונה ומחוצה לה יתאפשרו באמצעות כביש 10 המתחבר לכביש 38 מצפון וכביש 375 מדרום. הקרבה אל תחנת הרכבת, כביש 1 וכביש 6 מבטיחים את נגישותה הגבוהה של השכונה ותושביה אל כל חלקי הארץ.

עמק האלה

מפת רמת יוחנן

אודות הפרויקט

אנו מתכבדים להציג בפניכם את פרויקט הדגל של שכונת "נווה שמיר" אשר יוקם על ידי חברת אלי יוחנן מהנדסים.

מתחם "רמת יוחנן" הינו פרויקט משולב לזוכי הגרלות שונות במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" ולקהל הלקוחות אשר מעוניינים לרכוש דירה במסגרת השוק החופשי.

הפרויקט כולל 28 בניינים בני 4-10 קומות. 792 יחידות דיור, מתוכן 330 יחידות דיור בתמהיל עשיר ומגוון נבחרו בקפידה עבור הזוכים במספר הגרלות שונות שנערכו על ידי משרד הבינוי והשיכון.

כל הדירות ייהנו ממפרט עשיר ואיכותי בהתאם לדרישות תכנית מחיר למשתכן ויכללו חניה אחת לכל דירה, הכנה למיזוג אוויר, ריצוף וחיפויים איכותיים ועוד.
השילוב בין עשרות שנות ניסיון, סטנדרט הבנייה הבלתי מתפשר, ותודעת השירות המפותחת המבטיחה את היחס האישי והחם מהם נהנים לקוחות החברה, מבטיחים לכם סביבת מגורים נעימה שלווה ובטוחה לשנים רבות

הדמיות ותמונות להמחשה בלבד

תהליך הרכישה

שלב 1

הגרלה ותוצאותיה

 • משרד הבינוי והשיכון ערך הגרלה בין הנרשמים לפרויקט שם הפרויקט לקביעת מיקומם בסדר בחירת הדירות בהגרלה...

שלב 2

כנסים - הצגת פרויקט

 • אנו נשלח  אל כתובת המייל האישית שלכם כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון קישור לסרטון מידע ולאתר הפרויקט...

שלב 3

בחירת דירה

 • מועד בחירת הדירה יתקיים מספר ימים קלנדריים ממועד שליחת סרטון המידע. זימון למועד זה יתבצע עפ״י סדר הזכייה...

שלב 4

חתימה על חוזה המכר

 • חתימה על חוזה המכר תתקיים תוך 30 ימים קלנדריים ממועד בחירת הדירה.
הזמנה למועד זה תימסר לכם במועד בחירת...

פריסת תשלומים

והוצאות נלוות

פריסת התשלומים: הגרלה 992

 1. 7% – במעמד חתימת ההסכם
 2. 13% – 45 ימים לאחר חתימת ההסכם.
 3. 10% – תוך 120 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 4. 10% – תוך 240 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 5. 10% – תוך 360 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 6. 10% – תוך 480 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 7. 10% – תוך 600 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 8. 10% – תוך 720 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 9. 10% – תוך 840 ימים ממועד חתימת ההסכם.
 10. 10% – 14 ימים לפני מסירת הדירה.

 

פרויקט "רמת יוחנן" מלווה ע"י בנק הפועלים  ועל כן כל התשלומים בפרויקט יתבצעו באמצעות פנקס שוברים.

מועד מסירה הגרלה 992:  31/12/2024

בנוסף למחיר הדירה, התשלומים הבאים יחולו על הרוכש וישולמו על ידו:

 1. 0.5% ממחיר הדירה עד לסך של 4,999 , בתוספת מע"מ ישולמו ישירות לעו"ד הפרויקט, בגין השתתפות בהוצאות משפטיות של החברה, בעת חתימת החוזה.
 2. מס רכישה במידה וחל על העסקה נשוא הסכם זה .
 3. תשלום בגין התקנת מונה מים.
 4. תשלום בגין התקנת מונה גז ו/או פיקדון לחברת הגז.
 5. תשלום בגין התקנת מונה חשמל.

מושגי יסוד במשכנתא

מהו אישור עקרוני?

האישור העקרוני הוא השלב הראשון בדרך לקבלת משכנתא והוא מהווה מסמך ראשוני באמצעותו אתם לומדים האם הבנק יאפשר לכם לקבל משכנתא ובאילו תנאים לפי מספר קריטריונים: הכנסה, ותק תעסוקתי, ערב מלווה, אחוזי מימון מהנכס הנרכש וכו'.

קבלת האישור העקרוני הכרחית עבורכם טרם בחירת הדירה בכדי שתהיו בטוחים כי הבנק יעניק לכם את המימון עבור רכישת הדירה. לרוב, הריביות שמוצגות באישור זה מותנות בלקיחת ההלוואה תוך 12-14 ימים קלנדריים ולכן אין צורך להתייחס לריביות, אלא רק לאישור לגובה המשכנתא באישור העקרוני.

זכרו, כל עוד לא חתמתם על חוזה לרכישת הדירה, הבנק לא מאשר משכנתא לדירה ספציפית ולכן יונפק לכם אישור "כללי".

מה אחוז המימון המקסימלי?

אחוז המימון המקסימלי כפי שאישר בנק ישראל הינו עד 75% משווי הנכס ביחס לעלותו בשוק החופשי.

במסגרת "מחיר למשתכן" מתאפשר מצב בו אחוז המימון עולה על 75% ממחיר הדירה ובתנאי שנתקיימו שני תנאים:

 1. הרוכש העמיד 100,000 ומעלה הון עצמי.
 2. שווי הדירה הנרכשת לא יעלה על 1,800,000 .

על מנת שהבנק יאשר את אחוז המימון על פי שווי השוק של הדירה, הוא ידרוש טרם ביצוע המשכנתא ביצוע שמאות ע"י שמאי חיצוני שיאשר את שווי השוק. לדוגמה: עבור דירה שמחירה 1,000,000 אשר שוויה המשוער הוא 1,200,000 ניתן לקבל משכנתא של  75% מ-1,200,000 = 900,000 המהווים 90% ממחיר הדירה החוזי.  

זכרו, הבנק רשאי לסרב לתת משכנתא ללקוח או לסרב לתת 75% מימון, הענקת משכנתא מתבצעת בהתאם לשיקול דעתו של הבנק ובהתאם לנתוניו האישיים של הרוכש. אנו ממליצים לבצע את בדיקותיכם במספר בנקים שונים על מנת שתקבלו את התנאים הטובים ביותר עבורכם.

*** אין לראות במידע זה כייעוץ משפטי ו/או ייעוץ כלכלי ו/או חוות דעת ו/או המלצה מקצועית כלשהיא

מחירון

צור עמנו קשר

טלפון ליצירת קשר: 051-5771157
מייל הפרויקט:
ramat.yochanan@gmail.com

אתר החברה: www.elybuild.com

עיצוב ובניית האתר: רן לוי +

כל הזכויות שמורות לארבל ניהול ושיווק נדל"ן בע"מ

שלב 1

הגרלה ותוצאותיה

 1. משרד הבינוי והשיכון ערך הגרלה בין הנרשמים לפרויקט שם הפרויקט לקביעת מיקומם בסדר בחירת הדירות בהגרלה.
 2. משרד הבינוי והשיכון אחראי על שליחת הודעת זכייה לכתובת המייל ו/או SMS ובה פירוט מיקומכם לבחירת הדירה כלומר, מספר הזכייה שלכם.
 3. בשלב זה אין צורך ליצור עמנו קשר, אנו נפנה אליכם באופן יזום.

שלב 2

כנסים - הצגת פרויקט ״רמת יוחנן,

 1. כנס ההסברה ייערך באופן וירטואלי.
 2. אנו נשלח אל כתובת המייל האישית שלכם כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון קישור לסרטון מידע ולאתר הפרויקט. בסרטון נעביר הדרכה על אופן השימוש באתר על מנת שתוכלו להכיר את הפרויקט ולקבל את כל הנתונים אודותיו, כולל תכניות דירה, מחירון, מפת התמצאות ועוד.
 3. מטרת אתר הפרויקט וסרטון המידע היא לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם להכרות עם הפרויקט ותהליך הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן" ועל כן חשוב מאוד לצפות בסרטון על מנת שתוכלו לרכוש דירה בצורה הנכונה עבורכם.

שלב 3

בחירת דירה

 1. מועד בחירת הדירה יתבצע מספר ימים קלנדריים לאחר שליחת סרטון הכנס הוירטואלי.
 2. הזמנה אישית לפגישה שאורכה המקסימלי הינו 45 דקות תישלח אל כתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון. המועד אליו תזומנו הינו קבוע ואינו ניתן לשינוי. זוכה שיבחר שלא להגיע, ייתכן ותאבד זכאותו בפרויקט בכפוף להוראות משרד הבינוי והשיכון.
 3. זימון למועד זה יתבצע עפ"י סדר הזכייה בכפוף לנהלים של משרד הבינוי והשיכון ויחל בדיוק בשעה אליה זומנתם, ועל כן חשוב להקפיד ולהגיע לפחות 15 דקות לפני תחילת הפגישה לצורך רישום והצגת מסמכים.
 4. 4. אנא הקפידו להגיע עם המסמכים הבאים: תעודות זהות של הזוכים (כולל ספח), הודעת זכייה מטעם משרד הבינוי והשיכון, ואישור זכאות בתוקף .על החותמים על חוזה המכר ביום בחירת הדירה להביא שיק עבור שכר טרחת עורך דין כמפורט בהמשך ("הוצאות נלוות"). במידה וחתימת חוזה המכר תתקיים במועד מאוחר ממועד בחירת הדירה, עליכם להביא לבחירת הדירה שיק על סך 2,000 ₪ דמי הרשמה. במידה ותבחרו שלא להמשיך בתהליך רכישת הדירה- דמי ההרשמה לא יוחזרו.
 5. במידה ונבצר מאחד מכם להגיע – יש להצטייד בייפוי כח עפ"י נוסח החברה אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.
 6. במידה ומגיע צד שלישי לבחור עבורכם את הדירה- יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני, עפ"י נוסח החברה, אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.
 7. לאחר בחירת הדירה ובתום הזמן המוקצב, תתבקשו לחתום על טופס המשריין עבורכם את הדירה עד למועד חתימת החוזה. הבחירה הינה סופית, ואינה ניתנת לשינוי.
 8. במהלך תקופה זו אנו נעדכן באתר הפרויקט את מלאי הדירות הקיים בהתאם לקצב התקדמות הבחירות.
  לתשומת לבכם בהתאם להנחיות משרד הבריאות על הזוכים להגיע לבחירת הדירה עם מסכה וכפפות, זוכה שיגיע ללא מסכה וכפפות לא יוכל לבחורת דירה.

*** תהליך בחירת הדירה מפוקח ע"י נציגי חברת בקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון.

שלב 4

חתימה על חוזה המכר

 1. חתימה על חוזה המכר תתקיים תוך 30 ימים קלנדריים ממועד בחירת הדירה.
 2. הזמנה למועד זה תימסר לכם במועד בחירת הדירה.
 3. לחתימת החוזה יש להגיע מצוידים בתעודות זהות+ ספח ושיק עבור שכר טרחת עורך דין.
 4. חתימת החוזה תתבצע בנוכחות שני בני הזוג.
 5. במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע, יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני עפ"י נוסח אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה – לא תתבצע חתימה על החוזה.

לתשומת לבכם עליכם להצטייד במסכות וכפפות לחתימת החוזה, זוג שלא יגיע עם מסכות וכפפות לא יוכל לחתום חוזה. כמו כן- לא תתאפשר הגעה של ילדים או מלווים אחרים לחתימת החוזה.

חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן.

דילוג לתוכן