אודות החברה

החברה הוותיקה אלי יוחנן מהנדסים נוסדה בשנת 1973 ע"י המהנדס אלי יוחנן, החברה חרטה על דגלה – איכות בניה בלתי מתפשרת, מקצועיות, יחס אישי, שקיפות, וליווי צמוד של הלקוח עד לקבלת  הדירה. בעשרות שנות פעילותה מיצבה החברה את מעמדה כמובילה בתחום הייזום והבנייה למגורים זאת לאור ביצוע מקצועי ומוקפד של עשרות פרויקטים למגורים ואלפי יח"ד לאורך השנים.
הסטנדרטים הגבוהים של חברת אלי יוחנן, לצד הניסיון הרב שרכשה, מבטיחים ללקוח כי רכישת דירה מחברת אלי יוחנן מהנדסים הינה ערובה לעסקה אמינה, כדאית, איכותית ומשתלמת.

אלי יוחנן

טלפון: 02-6795796
פקס: 
02-6795798

 מייל: elybuild@elybuild.com

עיצוב ובניית האתר: רן לוי +

שלב 2

כנסים - הצגת פרויקט ״רמת יוחנן,

 1. כנס ההסברה ייערך באופן וירטואלי.
 2. אנו נשלח אל כתובת המייל האישית שלכם כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון קישור לסרטון מידע ולאתר הפרויקט. בסרטון נעביר הדרכה על אופן השימוש באתר על מנת שתוכלו להכיר את הפרויקט ולקבל את כל הנתונים אודותיו, כולל תכניות דירה, מחירון, מפת התמצאות ועוד.
 3. מטרת אתר הפרויקט וסרטון המידע היא לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם להכרות עם הפרויקט ותהליך הרכישה במסגרת "מחיר למשתכן" ועל כן חשוב מאוד לצפות בסרטון על מנת שתוכלו לרכוש דירה בצורה הנכונה עבורכם.

שלב 1

הגרלה ותוצאותיה

 1. משרד הבינוי והשיכון ערך הגרלה בין הנרשמים לפרויקט שם הפרויקט לקביעת מיקומם בסדר בחירת הדירות בהגרלה.
 2. משרד הבינוי והשיכון אחראי על שליחת הודעת זכייה לכתובת המייל ו/או SMS ובה פירוט מיקומכם לבחירת הדירה כלומר, מספר הזכייה שלכם.
 3. בשלב זה אין צורך ליצור עמנו קשר, אנו נפנה אליכם באופן יזום.

שלב 3

בחירת דירה

 1. מועד בחירת הדירה יתבצע מספר ימים קלנדריים לאחר שליחת סרטון הכנס הוירטואלי.
 2. הזמנה אישית לפגישה שאורכה המקסימלי הינו 45 דקות תישלח אל כתובת המייל כפי שהתקבלה ממשרד הבינוי והשיכון. המועד אליו תזומנו הינו קבוע ואינו ניתן לשינוי. זוכה שיבחר שלא להגיע, ייתכן ותאבד זכאותו בפרויקט בכפוף להוראות משרד הבינוי והשיכון.
 3. זימון למועד זה יתבצע עפ"י סדר הזכייה בכפוף לנהלים של משרד הבינוי והשיכון ויחל בדיוק בשעה אליה זומנתם, ועל כן חשוב להקפיד ולהגיע לפחות 15 דקות לפני תחילת הפגישה לצורך רישום והצגת מסמכים.
 4. 4. אנא הקפידו להגיע עם המסמכים הבאים: תעודות זהות של הזוכים (כולל ספח), הודעת זכייה מטעם משרד הבינוי והשיכון, ואישור זכאות בתוקף .על החותמים על חוזה המכר ביום בחירת הדירה להביא שיק עבור שכר טרחת עורך דין כמפורט בהמשך ("הוצאות נלוות"). במידה וחתימת חוזה המכר תתקיים במועד מאוחר ממועד בחירת הדירה, עליכם להביא לבחירת הדירה שיק על סך 2,000 ₪ דמי הרשמה. במידה ותבחרו שלא להמשיך בתהליך רכישת הדירה- דמי ההרשמה לא יוחזרו.
 5. במידה ונבצר מאחד מכם להגיע – יש להצטייד בייפוי כח עפ"י נוסח החברה אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.
 6. במידה ומגיע צד שלישי לבחור עבורכם את הדירה- יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני, עפ"י נוסח החברה, אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה- לא תתאפשר בחירת דירה.
 7. לאחר בחירת הדירה ובתום הזמן המוקצב, תתבקשו לחתום על טופס המשריין עבורכם את הדירה עד למועד חתימת החוזה. הבחירה הינה סופית, ואינה ניתנת לשינוי.
 8. במהלך תקופה זו אנו נעדכן באתר הפרויקט את מלאי הדירות הקיים בהתאם לקצב התקדמות הבחירות.
  לתשומת לבכם בהתאם להנחיות משרד הבריאות על הזוכים להגיע לבחירת הדירה עם מסכה וכפפות, זוכה שיגיע ללא מסכה וכפפות לא יוכל לבחורת דירה.

*** תהליך בחירת הדירה מפוקח ע"י נציגי חברת בקרה מטעם משרד הבינוי והשיכון.

שלב 4

חתימה על חוזה המכר

 1. חתימה על חוזה המכר תתקיים תוך 30 ימים קלנדריים ממועד בחירת הדירה.
 2. הזמנה למועד זה תימסר לכם במועד בחירת הדירה.
 3. לחתימת החוזה יש להגיע מצוידים בתעודות זהות+ ספח ושיק עבור שכר טרחת עורך דין.
 4. חתימת החוזה תתבצע בנוכחות שני בני הזוג.
 5. במידה ונבצר מאחד הזוכים להגיע, יש להצטייד בייפוי כח נוטריוני עפ"י נוסח אותו יש להדפיס מהפרק מסמכים וקישורים באתר זה. ללא ייפוי כח זה – לא תתבצע חתימה על החוזה.

לתשומת לבכם עליכם להצטייד במסכות וכפפות לחתימת החוזה, זוג שלא יגיע עם מסכות וכפפות לא יוכל לחתום חוזה. כמו כן- לא תתאפשר הגעה של ילדים או מלווים אחרים לחתימת החוזה.

חוזה המכר ונספחיו נבדקו ואושרו ע"י משרד הבינוי והשיכון, לא יתקבלו השגות או בקשות לשינוי הנוסח ולא יתנהל לגביהם משא ומתן.

דילוג לתוכן